Ar apsimoka atidaryti plaukų šalinimo saloną?

plaukų šalinimas lazeriu Kaune

Šiuo metu plaukų šalinimas lazeriu Kaune vienintelis būdas radikaliai išspręsti plaukų pertekliaus problemą. Kaip tai veikia: Lazerio skleidžiamas šviesos bangų spindulys paveikia plaukuose esantį melanino pigmentą. Plaukų folikulas įkaista, dėl to nutrūksta mityba, miršta ir prarandama. Aplinkiniai audiniai nepažeidžiami.

Technologijų tobulinimo ir išlaidų mažinimo dėka procedūra prieinama visiems. Štai kodėl plaukų šalinimas lazeriu dabar populiarus didžiuosiuose miestuose ir periferijoje. Dauguma plaukų šalinimo lazeriu studijų klientų yra moterys. Tačiau vyrų klientų skaičius aktyviai auga.

Paklausa auga, pasiūla auga

Mes nebijome konkurencijos ir todėl. Studijų skaičius auga, tačiau dabar 80% visų studijų yra:

 • Jie neturi medicininės licencijos (ir tai yra būtina sąlyga verslui, įgyvendinant plaukų šalinimą lazeriu) ir negali jos gauti (dėl netinkamų patalpų ar įrangos).
  Skirtingai nei konkurentai, „EPIL“ studijos iš pradžių renkasi patalpas, atitinkančias visus gydymo standartus. licencijas. Savo franšizės gavėjams teikiame visą informaciją ir techninę pagalbą norint gauti medicininę licenciją. Todėl įsigijimo procesas vyksta greitai ir be rūpesčių.
 • Konkurentai dirba su seno tipo lazeriniais įrenginiais. Kadangi didžioji dalis studijų buvo atidarytos prieš 2-3 metus, tuomet rinkoje dar nebuvo tokio efektyvumo ir lygio įrenginių kaip dabar. Ir šiuo metu ne visi gali sau leisti įsigyti modernią, itin efektyvią įrangą rinkos kainomis.

EPIL studijose iš karto aprūpintas modernus Sapphire 1200 lazerinis įrenginys. Mes juos pasirinkome:

 • Patikimumas.
 • Griežtų Federalinės sveikatos priežiūros tarnybos reikalavimų laikymasis.
 • Efektyvumas.
 • Saugumas.
 • Registracijos pažymėjimo turėjimas.

Mūsų partneriai įsigyja lazerinius įrenginius su nuolaida nuo 50 000 rublių ir mėgaujasi beprocentėmis dalimis. Konkurentai negali sau leisti turėti visaverčio rinkodaros skyriaus, skirto pritraukti, išlaikyti ir grąžinti klientus.

EPIL valdymo įmonėje yra rinkodaros skyrius, kuris rūpinasi kiekvieno partnerio vystymu individualiai. Savo partneriams kiekvieną mėnesį teikiame stabilų aplikacijų srautą, plėtojame socialinius tinklus ir padedame spręsti aktualias problemas.

Ko reikia norint atidaryti plaukų šalinimo lazeriu saloną?

Plaukų šalinimo lazeriu salono atidarymas yra pelninga verslo sritis, nes grožio paklausa visada yra. Turint palyginti nedidelį pradinį kapitalą, atsipirkimas ateina per 6–12 mėnesių. Išsiaiškinkime, kaip atidaryti plaukų šalinimo lazeriu biurą Lietuvoje.

Prieš atidarydami plaukų šalinimo lazeriu studiją, turite pasirūpinti keliais dalykais:

 • Patalpa darbui.
 • Lazerinė įranga.
 • Baldai.
 • Darbo su lazeriniu įrenginiu įgūdžiai arba atitinkamą kvalifikaciją turintis personalas.
 • Eksploatacinės medžiagos (vienkartinės sauskelnės, pirštinės, specialus gelis).
 • Ieškokite kambario plaukų šalinimo lazeriu kambariui

Sąrašas, ko jums reikia norint atidaryti plaukų šalinimo lazeriu saloną, būtinai apima kambarį. Į ją būtina sudėti įrangą ir viską, kas reikalinga procedūroms atlikti – namų sąlygos tam kategoriškai netinka. Ieškodami kambario, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

 1. Gyva vieta.
 2. Sanitarinės ir epidemiologinės stoties bei priešgaisrinės inspekcijos reikalavimų laikymasis.
 3. Plotas nuo 18 m2.
 4. Atskiros patalpos buvimas, kurį galima paimti po gydymo kambariu.
 5. Tualeto buvimas.
 6. Yra laukimo zona.

Atidarykite plaukų šalinimo lazeriu kambarįNebūtina daryti brangaus remonto, galite tiesiog atnaujinti kambarį, kad jis būtų jaukus ir švarus. Nestatykite biuro arti savo konkurentų. Taip pat svarbu, kad jūsų salonas būtų matomas iš gatvės, kad potencialūs klientai galėtų greitai jį rasti, o ne ieškoti pastato viduje.

Dekoruodami interjerą stenkitės sukurti tokią atmosferą, kad klientai jūsų salone jaustųsi patogiai ir jaukiai. Tuo pačiu metu neturėtumėte pasirinkti ryškių spalvų kambario dizainui. Plaukų šalinimo lazeriu kabinete atliekamos medicininės procedūros, todėl būtų tikslinga, jei jis būtų dekoruotas raminančiomis šviesiomis spalvomis, kurios asocijuojasi su švara.

Uždarbis bei atsiperkamumas

Plaukų šalinimo lazeriu salono atidarymas Abejojate, ar jūsų mieste apsimoka atidaryti plaukų šalinimo lazeriu saloną? Tai labai priklauso nuo to, kur bus jūsų biuras. Jei vieta užimta, paslaugos paklausa bus didelė, o jūsų verslas atsipirks per šešis mėnesius ar metus, investavus 30-35 tūkstančius dolerių.

Be to, verslo pelningumas priklauso nuo to, ar jūs patys atliksite plaukų šalinimą, ar turėsite samdyti specialistą. Dirbdami savarankiškai galite nemažai sutaupyti, tačiau tai įmanoma tik baigus specializuotus šios srities mokymus.

Bet net jei plaukelius šalinsite patys, vis tiek reikės samdyti kitą meistrą, kuris su juo dirbtų pamainomis. Be to, jei jūsų įmonės nuosavybės forma yra LLC, jums reikės samdyti direktorių – asmenį, turintį medicininį išsilavinimą ir ne mažesnę kaip 5 metų darbo patirtį, jis bus atsakingas už medicininių procedūrų atlikimą.

Plaukų šalinimas lazeriu – pelningas verslas, nes pardavęs paslaugą iš karto parduodate procedūrų kursą, kurio klientui reikia norint pasiekti norimą rezultatą. Kasdien organizuojant 10-15 klientų srautą.

Šaltinis: epil.lt

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Verslas
Taip Pat Skaitykite