Kai kalbame apie praktinę pusę, naminių gyvūnėlių maisto pardavimas yra įvairiapusiškas verslas. Tai taikoma ne tik specifinėms tikslinėms auditorijoms, tokioms kaip katės, šunys, paukščių savininkai ar žemės ūkio sektorius, bet taip pat ir skirtingiems pardavimo mechanizmams, įskaitant mažumos prekybą vietinėse parduotuvėse, internetines parduotuves ir prenumeratos pristatymus.
Taip pat svarbu nuspręsti, kokią konkrečią produkciją pristatysite, ar tai bus reikmenys ar maistas, tokie kaip Acana sausas maistas šunims iš Dokrinesa.lt. Norint pasiekti maksimalų pelningumą šioje verslo srityje, svarbu apimti kuo daugiau verslo krypčių, kurios pritrauktų didžiausią klientų srautą.
Minimalių investicijų verslas
Su minimaliomis investicijomis galite atidaryti internetinę parduotuvę gyvūnams. Norint ją išskirti iš konkurentų ir pritraukti pirkėją, siūlomų prekių asortimentas turi būti formuojamas iš prekių, kurių nėra esamuose prekybos tinkluose.
Tai gali būti:
- Natūralūs produktai pagal unikalų receptą elitinėms veislėms. Prekės žalio maisto dietai. Dietinė ir medicininė mityba naminiams gyvūnėliams.
- Retų rūšių paukščių, kailinių gyvūnų, vabzdžių, roplių pašaras. Firminių pašarų tiekimas kaip oficialus prekės ženklo atstovas jūsų regione.
- Pašarų pardavimas prenumeruojant. Tai nuolatinis prekių pristatymas kurjeriu pagal pirkėjo sudarytą sąrašą.
- Nestandartinis maisto patiekimas gimtadienio tortų, picų ir sušių formatu, skirtas šeimininkams, mėgstantiems švęsti įvykius augintinio gyvenime.
- Internetinėje parduotuvėje galite pardavinėti ir įprastą maistą, tačiau norėdami pritraukti klientų, turite užtikrinti mažesnę kainą ir nemokamą pristatymą visame mieste. Norint pradėti prekiauti, pakanka įsigyti nedidelę bandomąją partiją.
Palapinė, kioskas ar parduotuvė?
Didžiausią pelną galima gauti derinant internetinę prekybą ir tradicinę parduotuvę. Priklausomai nuo pradinės investicijos dydžio, galite atidaryti:
- Palapinę turguje. Įrangos kaina prasideda nuo 60 USD, pridėjus prekybos vietos kainą, kuri priklauso nuo paties turgaus ir miesto, kuriame gyvenate.
- Mažas kioskas. Patalpas galima išsinuomoti (nuo 70 USD per mėnesį) arba įsigyti savo dizainą. Naujo kiosko kaina prasideda nuo 3000 USD, taip pat būtina pirkti arba išnuomoti žemę, kurioje jis bus įrengtas.
- Pilna naminių gyvūnėlių parduotuvė. Norėdami jį atidaryti, geriausia išsinuomoti kambarį prekybos ir pramogų centre arba atskiroje parduotuvėje. Esant galimybei, galite įsigyti butą daugiabučio namo pirmame aukšte, paversto komerciniu ar gyvenamuoju nekilnojamuoju turtu, kad vėliau būtų galima perregistruoti.
Galvojant apie tai, kaip atidaryti parduotuvę, ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas vietos pasirinkimui. Nuolatinių pajamų atneša ne tik verslas miesto centre, bet ir prekybos vietos dideliuose gyvenamuosiuose rajonuose, kur kasdien vaikšto dešimtys šunų ir kačių.
Verslo planas
Gerai parengtas naminių gyvūnėlių parduotuvės verslo planas padės sumažinti pradines investicijas ir greitai susigrąžinti investicijas.
Pardavimo fokusas
Remiantis statistika, naminių gyvūnėlių ėdalo pirkėjus labiau motyvuoja supaprastinta gyvūnų priežiūra. Paruoštas maistas pašalina poreikį galvoti ir ruošti maistą naminiams gyvūnėliams. Todėl įprastoje mažmeninės prekybos parduotuvėje asortimente būtinai yra „keliaujantis“ produktas. Šioje kategorijoje yra populiariausi kasdien perkami produktai. Tai pritrauks klientų srautą ir sudarys pagrindinį jūsų įmonės pelną.
Tai apima:
- Sausas ir mėsinis kačių maistas konservų pavidalu ir ilgalaikės porcijos pakuotės.
- Grūdų mišiniai papūgoms, paukščiams giesmininkams ir naminiams graužikams.
- Universalus sausas maistas akvariumo žuvims, ropliams, vėžliams.
- Sausas šunų maistas pakuotėse ir pagal svorį.
- Be pašarų, pageidautina įtraukti susijusius produktus naminiams gyvūnėliams: Antkaklius vaikščioti ir apsaugoti nuo vabzdžių.
- Šampūnai ir higienos priemonės. Šukos, žaislai, indai ir aksesuarai (namukai, stulpeliai, drabužiai).
- Knygos apie gyvūnus ir jų priežiūrą. Užpildai tualetui (padėklui).
Reikiamos įrangos sąrašas
Norint visavertiškai veikti mažmeninės prekybos vietą, svarbu tinkamai paruošti patalpas. Jis turėtų būti švarus ir šviesus, malonaus kvapo (ypač jei, be pašaro, prekių sąraše yra ir gyvulių ar žuvų).
Pagrindinis įrangos sąrašas:
- Stelažų ir atvirų vitrinų komplektas prekių pristatymui. Skaitiklis ir stalas su seifu dokumentams ir pajamoms laikyti.
- Atsiskaitymų operacijų registratorius. Jei jūsų įmonės forma nustato mokesčių dydį, priklausomai nuo pajamų, kasos aparatas arba mokesčių registratorius turi būti registruotas mokesčių tarnyboje, kad galėtų registruoti gaunamas lėšas. Įmonėms, veikiančioms pagal vieną mokestį, pakanka paprasto (nefiskalinio) registratoriaus, spausdinančio pardavimo kvitus. Mokėjimo mokėjimo kortelėmis terminalas. Ši įranga nereikalinga, tačiau jos buvimas leis padidinti pelną mokant be grynųjų pinigų.
- Šaldymo įranga (šaldytam maistui laikyti).
- Elektroninės svarstyklės prekybai pašarais pagal svorį.
- Skaičiuoklė arba kompiuteris apskaitos finansams.
Be įrangos, į bendrą kainą turėtų būti įtrauktos kanceliarinės prekės, buitinė chemija ir valymo priemonės.
Šaltinis: https://dokrinesa.lt