Kodėl vandens kokybė darbo vietoje yra svarbi?

vandens minkštinimo filtrai

Vandens kokybės problema jūsų biure yra vienas iš esminių klausimų, kuris užtikrina sklandų darbo procesą. Problemos gali būti įvairios – nuo ​​vandens trūkumo iki vandens kokybės problemų. Vandens patikrinimo bei valymo biure klausimą galite išspręsti svetainėje pribus.lt pasitelkinat kokybiškus vandens filtrus. Profesionalios pristatymo paslaugos, apgalvota logistika ir klientų aptarnavimas leis nesijaudinti dėl vandens švarumo jūsų biure.

Prieiga prie kokybiško geriamojo vandens biure yra itin svarbi ir dažnai nepastebima problema. Jei ieškote būdų, kaip pagerinti švaraus geriamojo vandens kokybę ar prieinamumą savo biure, mes pasiruošę padėti pasitelkinat vandens minkštinimo filtrus.

Hidratacijos poveikis darbo produktyvumui

Teigti, kad produktyvumas darbo vietoje yra labai svarbus, būtų labai neįvertinta. Paprasčiau tariant, kai darbuotojai jaučiasi gerai, produktyvumas gerėja. Tai gana paprastas mokslas!

Hidratacija darbo vietoje gali neatrodyti kaip didžiulis veiksnys, galintis prisidėti prie bendro įmonės produktyvumo, tačiau mokslas, susijęs su fiziologiniu atsaku į dehidrataciją, turėtų įsidėmėti bet kurį vadovą ar personalo specialistas..

Daugelyje biurų visoje Lietuvoje prieiga prie saugaus geriamojo vandens yra problema. Mokslinių priežasčių, kodėl svarbu gerti vandenį, netrūksta, o dažnai problemos neišsprendžiamos pakalbant su žmogiškųjų išteklių skyriumi.

Daugelyje biurų vandens problemos prasideda dėl to, kad trūksta prieigos prie vandens šaltinio. Galbūt jūsų biure nėra vandens arba prieiga prie vandens yra kitame aukšte. Kaip galite įsivaizduoti, yra daug scenarijų, kai prieiga prie vandens šaltinio yra fizinė problema.

Daugeliui senstančių pastatų geriamojo vandens šaltiniai tampa problemiški

Galbūt turite prieigą prie vandens šaltinio, tačiau jis gali būti ne toks, kokį norėtumėte gerti reguliariai. Tai gali reikšti, kad kriauklė yra sena ir bjauri, tačiau galbūt vandentiekis turi problemų nuo švino vamzdžių iki neapdorotų vandens šaltinių.

Abi šios situacijos gali sukurti biuro aplinką, kurioje darbuotojai ar darbuotojai yra linkę į dehidrataciją, o tai kainuoja daug daugiau nei tik laikas ir pinigai. Labai svarbu užtikrinti prieigą prie švaraus geriamojo vandens biure. Suvokus su tuo susijusią riziką, galima suvokti investicijų į švarų vandenį vertę visiems įmonės darbuotojams.

Taigi, kuo ypatingas geriamasis vanduo? Ar ji tikrai tokia svarbi?

Apskaičiuota, kad 1% dehidratacijos gali sumažinti produktyvumą net 12%. Deja, didelė dalis dirbančių amerikiečių kasdien kenčia nuo dehidratacijos, o tai neigiamai veikia produktyvumą.

Prieiga prie švaraus vandens yra esminė gyvenimo dalis. Tiesą sakant, vanduo yra ne tik gyvybiškai svarbus gyvybei, bet ir sudaro didelę žmogaus kūno dalį. Manoma, kad apie 60% žmogaus kūno sudaro vanduo.

Smegenys, kurios kontroliuoja daugumą kūno veiklos, sudaro apie 80% vandens.

Kad darbuotojai dirbtų kuo geriau, Medicinos institutas rekomenduoja išgerti iki 13 puodelių vandens per dieną, kad išlaikytumėte hidrataciją.

Dehidratacija gali paveikti darbuotojus įvairiais būdais – nuo ​​psichinio išsekimo iki raumenų mėšlungio

Turint tai omenyje, pateikiame keletą įrodytų priežasčių, kodėl švaraus vandens gėrimas pagerina žmogaus sveikatą darbe, todėl padidina produktyvumą ir grąžą.

1. Geriant pakankamai vandens, padidėja kraujo ir deguonies srautas į smegenis. Be to, dehidratacija gali pabloginti jūsų trumpalaikę atmintį ir ilgalaikę atmintį. Be to, kai dehidratuojate, jums tampa sunkiau atlikti protinius skaičiavimus. Dažnai galite to net nepastebėti, jaučiate alkį ar tiesiog pavargę, o ne troškulį.

2. Gryno vandens gėrimas mažina stresą. Viena didžiausių problemų darbe – stresas, kad ir kokį darbą dirbtum, su juo vienaip ar kitaip tenka susitvarkyti. Stresas gali būti ypač stiprus biuro aplinkoje, kur visi artimai bendrauja vieni su kitais. Visi suprantame, ką gali padaryti stresas ir kaip jis gali paveikti darbą.

Remiantis Amerikos psichologų asociacijos apklausa, 61% amerikiečių teigia, kad darbas jiems yra vienas dažniausių streso šaltinių. Streso darbe priežasčių yra be galo daug, vienos iš jų psichologinės, kitos – fiziologinės. Vandens gėrimas automatiškai neišspręs visų streso problemų. Tačiau tai padės sumažinti stresą, kuris gali sukelti dehidrataciją, ir atvirkščiai.

3. Gryno vandens gėrimas padeda raumenims išlaikyti jėgą ir formą. Siurprizas! Vandens gėrimas taip pat labai svarbus jūsų raumenims! Trūkstant pakankamai vandens (ypač gryno vandens), raumenis gali sutraukti mėšlungis. Kai traukia raumenys, žmogus jaučia skausmą, o darbo našumas smarkiai sumažėja. Raumenų mėšlungis daug dažniau pasitaiko dirbant fiziškai sunkų darbą, tačiau dėl dehidratacijos jie dažniau atsiranda, kad ir kur dirbtumėte. Visą dieną sėdėjimas prie stalo gali pakenkti jūsų kūnui.

Apibendrinant

Deja, kai dehidratuotas žmogus užsiima sunkiu fiziniu krūviu, tai gali sukelti raumenų mėšlungį. Kodėl? Kadangi vanduo padeda pernešti deguonį per raumenis, todėl jie gali ilgiau ir sunkiau dirbti, kol jie nepavargsta. Vėlgi, tai gali būti labiau taikoma dirbant fiziškai sunkų darbą, tačiau negalima nuvertinti vandens ir tinkamos raumenų funkcijos svarbos.

Šaltinis: pribus.lt

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Verslas
Taip Pat Skaitykite