5 verslo idėjos gyvūnų mylėtojams

kačių maistas

Naminių gyvūnėlių produktų rinka kasmet auga 20 proc. Su gyvūnais susijęs verslas gali būti puikus pasirinkimas norintiems verslininkams, kurie myli gyvūnus ir nori pradėti savo verslą.

Gyvūnų mylėtojai gali derinti savo aistrą su verslu. Yra daug galimybių užsidirbti: nuo akivaizdžiausių naminių gyvūnėlių parduotuvių iki originalių idėjų. Galite būti tikri, kad kiekvienam naminių gyvūnėlių produktui ar zoologijos sodo paslaugai yra vartotojas.

Europa užima antrą vietą pasaulyje pagal naminių gyvūnėlių skaičių vienam gyventojui. Be to, augintiniai daugeliui tapo visaverčiais šeimos nariais. Jais rūpinamasi, apmokamos įspūdingos sąskaitos už šunų bei kačių maistą, žaislus, gydymą ir pan.

Iki šiol populiarios šios zoologijos sodo verslo idėjos:

  • šunų vedžiojimas/viešbutis gyvūnams;
  • mokymas;
  • naminių gyvūnėlių priežiūra/viliojimas;
  • prekyba maistu, drabužiais ir kitomis prekėmis gyvūnams;
  • prekyba įvairiomis prekėmis gyvūnams.

Kiekvieną iš šių verslo idėjų galima pradėti kaip verslą namuose su nedidelėmis pradinėmis investicijomis ir be samdomos pagalbos.

Kiek galite uždirbti su augintiniais?

Pelno lygis priklauso nuo pasirinktos krypties ir formato, ar tai bus pilnavertis augintinių verslas, ar tai bus paprastas darbas puse etato. Pavyzdžiui, jei auginate grynaveislius šuniukus, galite uždirbti apie 3000-8000 eurų per mėnesį.

Šunų vedžiotojai per mėnesį gauna vidutiniškai 8-10 tūkstančių rublių. Veterinarijos klinikos, gyvūnų grožio salonai ir gyvūnų parduotuvės uždirba kur kas daugiau. Jų pelnas gali būti nuo 10 000 eurų.

1 verslo idėja: Viešbutis gyvūnams

Didžiuosiuose miestuose zoologijos sodo viešbučių paslaugų paklausa auga. Gyvūnams skirtiems viešbučiams teisės aktuose nėra jokių specialių reikalavimų, todėl galite be problemų pradėti savo verslą. Galite pradėti nuo mažų naminių gyvūnėlių laikymo mini viešbučio, tada jums reikės mažo kambario 20-30 kv.m.

Arba galite įkurti visavertį zoologijos sodo viešbutį su „kambariais“ gyvūnams ir erdviais aptvarais dideliems šunims. Priklausomai nuo pasirinkto formato, investicijų suma labai skirsis. Jūsų veterinarinis išsilavinimas bus didelis pliusas – specialistai dažniau pasitikės savo augintiniais. Taip pat turite teisingai įvertinti savo galimybes ir iš anksto nustatyti, kiek gyvūnų galėsite stebėti vienu metu.

2 verslo idėja: vedžiojimas šunimis

Kitas panašus būdas užsidirbti – šunų vedžiojimas. Tiesiog pasiimk šunį ir vaikščiok su juo. Idėja gali pasirodyti kvaila, tačiau daugelis šunų savininkų ne visada turi laiko vedžioti savo šunis. Pavyzdžiui, JAV šunų vedžiojimas yra pelningas ir klestintis verslas. Yra net speciali programa „Wag“, kuri padeda savininkams rasti tinkamą žmogų, kuris galėtų vedžioti savo šunis.

Į kainą įeina medžiagų rinkinys, skirtas visoms programoms vykdyti visu etatu + 2 dienos tiesioginės treniruotės internetu. Neterminuota teisė rengti 10 programų. Jokių papildomų atskaitymų ar mokėjimų.

Paleisti per 2 dienas.

Pradiniame etape galite vaikščioti su vienu augintiniu, tačiau tai neduos daug pajamų. Keliems šunims vedžioti reikia įsigyti pavadėlių porą.. Bet už tokią idėją galite uždirbti 10-20 tūkstančių rublių. Priklausomai nuo to, kiek naminių gyvūnėlių vedžiosite. Rusijoje tokios paslaugos tik populiarėja, tačiau jau randa klientų. Daugiau informacijos rasite straipsnyje: Kaip užsidirbti pinigų šunų vedžiojimo paslaugai.

3 verslo idėja: šunų žaidimų aikštelė

Vaikščiojimo su šunimis problema ypač aktuali didžiųjų miestų gyventojams. Dauguma savininkų yra priversti vedžioti savo augintinius parkuose, tiesiog gatvėse ir žaidimų aikštelėse. Dėl to atsiranda nepatenkintų žmonių, kuriems šunys trukdo, teršia šaligatvius ir pan.

Puiki alternatyva tokiems pasivaikščiojimams gali būti privačios šunų vedžiojimo aikštelės. Išoriškai šis objektas primena žaidimų aikštelę – aptvertą teritoriją su įvairiomis kopėčiomis ir tuneliais. Jie skirti tik šunims. Čia šeimininkai gali vaikščioti su savo augintiniais, treniruotis, žaisti su jais – ir tuo pačiu netrukdyti kitiems.

Verslo idėjos esmė: išsinuomojate sklypą prie miegamųjų rajonų, pastatote tvorą, įrengiate žaidimų aikštelę šunims. Ateityje galėsite plėtoti verslą ir rengti trenerio mokymus, šalia įrengti saloną kirpimui ar naminių gyvūnėlių plovimui.

Verslo idėją geriau įgyvendinti dalyvaujant treneriams ar kinologams – jie pasakys, kaip geriausiai sutvarkyti erdvę. Paprastai aikštelėje įrengiamas stelažas su padanga, labirintas, dvigubas barjeras, pusiausvyros sija su kopėčiomis ir tramplinas. Verslininko pajamas sudarys mokėjimas už tokios svetainės nuomą. Rusijoje tokio pobūdžio verslas atsirado neseniai, nors jau yra įmonių, siūlančių aikšteles iki galo gaminti – su pilnu užtvarų komplektu ir tvoromis.

4 verslo idėja: gyvūnų grožio salonas

Grožio salone augintiniams atliekamos viliojimo procedūros: nuo maudymosi ir ausų valymo iki modelio kirpimo. Labiausiai paklausios priežiūros paslaugos. Pajamų lygis priklauso nuo paslaugų paklausos. Kuo didesnis miestas, tuo tokios paslaugos bus paklausesnės.

Norėdami atidaryti grožio saloną gyvūnams, turite įsigyti profesionalią įrangą – plaukų džiovintuvus, žirkles, šukas, kirpimo mašinėles su priedais ir kt. Prie šių išlaidų reikėtų pridėti apdailos, baldų, eksploatacinių medžiagų įsigijimo ir reklamos išlaidas.

Norėdami įgyvendinti naminių gyvūnėlių grožio salono verslo idėją, turite turėti tam tikrų įgūdžių. Todėl jei tokių žinių neturite, galite pasisamdyti profesionalą ir imtis administratoriaus pareigų.

5 verslo idėja: dingusių augintinių paieškos paslauga

Skelbimų lentose ir internete dažnai galite pamatyti pranešimus apie gyvūno netektį. Tokiais atvejais galite pasiūlyti dingusių gyvūnų paieškos paslaugas. Kokia verslo idėjos esmė? Pirmiausia jūsų paslaugų centras sukuria skelbimus su gyvūno nuotrauka ir išsamiu aprašymu.

Po to šiuos duomenis siunčia įvairiems gavėjams: veterinarijos klinikoms, kirpėjams, šunų prieglaudoms, gyvūnų parduotuvėms, savanorių fondams ir kt. Toliau tarnybos darbuotojai atlieka lauko tyrimus: bendrauja su vietovės, kurioje gyvūnas dingo, gyventojais, deda skelbimus.

Už gyvūnų paieškos tarnybos paslaugas apmoka šeimininkai. Paslaugų kaina priklauso nuo išsiųstų skelbimų skaičiaus. Mokėjimas susideda iš dviejų sumų: pirma, apmokamos paieškos paslaugos – tai fiksuota suma; o jei augintinis randamas, paslauga gauna savo procentą nuo atlygio sumos, kurią paskiria šeimininkai.

Šaltinis: dimedium.lt

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Balsų skaičius: 1

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Verslas
Taip Pat Skaitykite