Kur apsimoka keisti valiutą?

valiutos keitykla vilniuje

Palankus valiutos keitimas valiutos keitykloje Vilniuje tiesiogiai susijęs su ekonominiais ir politiniais įvykiais. Jie turi įtakos valiutų kursams. Jei euras stiprėja, tai reiškia, kad už tą patį eurą kiekį galima nusipirkti daugiau užsienio valiutos nei eurui susilpnėjus.

Euras stiprėja, o dolerių ir eurų vertė mažėja, kaip taisyklė, didėjant naftos kainoms, taip pat mokestiniais laikotarpiais, kai organizacijos privalo mokėti mokesčius – nuo ​​kiekvieno mėnesio 19 iki 25 d. Šiuo metu įmonės, eksportuojančios prekes į užsienį, savo pajamas keičia eurais ir dėl to auga šios valiutos paklausa, o tai lemia euro kurso didėjimą.

Valiutos kursui įtakos turi ir tai, ar valiutas keičiate darbo dienomis ar savaitgaliais. Šiomis dienomis pasaulyje gali nutikti kažkas, kas blogai atsilieps valiutos kursui. Į šią riziką bankai atsižvelgia nustatydami šeštadienio ir sekmadienio valiutų kursus. Todėl užsienio valiutą geriau pirkti darbo dienomis.

Ko reikėtų vengti?

Jei gruodį jums reikia valiutos, būkite atsargūs: metų pabaigoje pabrangsta eurai ir doleriai. Priežastis ta, kad žmonės didina išlaidas Naujųjų metų šventėms ir perka didelius pirkinius, o didžioji dalis elektronikos ir buitinės technikos mums tiekiama iš užsienio. Juos perkant eurais keičiami į užsienio valiutą, o jos paklausa lemia valiutos kurso padidėjimą.

Jei matote, kad euras sparčiai krinta, o doleriai ir eurai brangsta, nepasiduokite emocijoms ir neskubėkite keisti, net jei visi aplinkiniai bėgo prie keityklų. Po kurio laiko kursas grįžta arčiau pradinių reikšmių, o iškeitę santaupas dideliu kursu, nieko nelaimėtumėte.

Valiutos keitimas:

Yra daug būdų pakeisti valiutą, kiekvienas turi savo privalumų ir trūkumų. Apsvarstykite dažniausiai pasitaikančius variantus.

Lengviausias būdas – bankas

Tai lengviausias būdas. Negalite jaudintis, kad būsite apgauti, apgauti ar padovanoti padirbti banknotai. Pasirinkite banką, kuriame veikia pelningiausia valiutos keitykla, naudodamiesi tokiomis paslaugomis kaip banki.ru, bankiros.ru, sravni.ru.

Neužtenka vien pasirinkti, kuriame banke keisti valiutą. Tas pats bankas skirtinguose filialuose gali turėti skirtingus valiutų kursus. Kadangi kursas kartais keičiasi dienos metu, geriau skambinti tiesiai į banką ir patikslinti informaciją, nes duomenys apie trečiųjų šalių paslaugas gali būti atnaujinami su vėlavimu. Jei jums reikia smulkių kupiūrų ar monetų, skambindami paklauskite operatoriaus, ar jų yra kasoje.

Dar vienas dalykas, kurį būtina išsiaiškinti prieš keitimą – ar yra specialių sąlygų, kurioms esant galioja banko deklaruotas valiutos kursas. Kartais, norėdami patraukti dėmesį, bankai parodo patį palankiausią kursą, kuris galioja tik keičiant didelę sumą, pavyzdžiui, nuo 10 000 dolerių ar eurų. O keičiant mažesnes sumas, valiutos kursas gali būti mažiau pelningas.

Valiutos keitykla – patogu ir greita

Gatvėje sutiktos keityklos priklauso bankams. Kursas juose kartais net geresnis nei bankų skyriuose. Tačiau reikia būti atsargiems – dažnai šilumokaičiai suteikia komisinį mokestį, apie kurį nebūsite įspėtas. Būtinai iš anksto pasiteiraukite, kiek tiksliai jums bus duota, kad negautumėte mažiau nei tikėjotės.

Skirtingi valiutos keitimo punktai, net jei jie priklauso tam pačiam bankui, gali turėti skirtingus valiutos keitimo kursus, priklausomai nuo vietos. Esant arčiau centro ir judrių vietų, tai gali būti mažiau pelninga nei atokesnėse vietose.

Bankomatai – pelningas variantas

Galite pasiimti eurų iš bankomato ir eiti išsikeisti jų į užsienio valiutą. O dolerius ar eurus galite iš karto išsiimti, jei bankomate yra jums reikalinga valiuta. Dažnai taikant šį metodą valiutos kursas bus pelningesnis nei to paties banko biure. Sužinoti, ar bankomatas išduoda užsienio valiutą, pamatyti ir palyginti įkainius galite pasirinkto banko svetainėje.

Jei dirbate nuo ryto iki vakaro, jums gali padėti pinigų išėmimas iš bankomato – daug bankomatų dirba visą parą. Prie trūkumų galima priskirti ir tai, kad bankomate gali neužtekti reikiamo – mažo ar didelio – nominalo banknotų.

Rinkitės bankomatus, kurie yra stebimi vaizdo kameromis: bankų skyriuose ar prekybos centruose, taip sumažinsite riziką susidurti su sukčiais.

Šaltinis: valiutoskeitykla.eu

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Verslas
Taip Pat Skaitykite