Lubiniai šviestuvai ir jų privalumai: Šviestuvų rinka perpildyta

lubiniai šviestuvai

Tokios LED lempos gali būti lengvai naudojamos įvairiose lempose, gali skleisti pakankamai aplinkos šviesos, kad atitiktų bet kokius poreikius, lengvai derinamos su kitais šviesos šaltiniais. Lubiniai šviestuvai yra viena iš populiariausiu šviestuvų naudojančių LED lemputes.

 

Lubiniai šviestuvai

 

Lubinėse lempose dažnai naudojamos liuminescencinės lempos; tačiau LED apšvietimas yra geriausias pasirinkimas, nes suteikia tokią pačią šviesos kokybę kaip ir fluorescencinės lempos, tačiau sunaudoja mažiau energijos, taupo energijos sąnaudas ir tarnauja ilgiau. Įdiegę LED lubinius šviestuvus, biuras gali sumažinti sąskaitas už energiją, nes LED šviestuvai tam pačiam darbui atlikti sunaudoja perpus mažiau energijos nei fluorescencinės lempos. 

 

Be to, LED lubų šviestuvas yra visiškai pritemdomas ir gali būti integruotas su judesio jutikliais ir pastato valdymo sistemomis, kad būtų dar labiau sumažintas energijos suvartojimas.

    

Be to, daugelis LED šviestuvų turi išmaniojo valdymo galimybes, kurios apima naujausius jutiklius ir technologijas, optimizuojančias energijos vartojimo efektyvumą. Be to, dėl savo kryptingų struktūrų šviesos diodai efektyviai paskirsto šviesą tolygiai, palyginti su bet kokiu įprastu apšvietimu.

 

Montavimas į lubas

    

Dėl paprasto fakto, kad šviestuvai montuojami tiesiai į lubas, jie yra veiksmingi bet kurioje patalpoje ar erdvėje, kurioje mažai vietos. Be to, įleidžiami šviestuvai puikiai tinka vonios kambariams, ypač virš dušų, kur reikia vandeniui atsparaus įrenginio, kuris atlaikytų didelę drėgmę. Kadangi įleidžiami šviestuvai yra per lubas, lengviau tolygiai apšviesti kiekvieną kambario kampą. Įleidžiamas apšvietimas puikiai tinka virtuvėms, koridoriams, dušams, namų kino teatrams, rūsiams ir visur, kur yra žemos lubos.

    

Kai kurias iš šių lempų taip pat galima sureguliuoti taip, kad šviesa būtų nukreipta į viršų, o ne žemyn. Ašaros lempos – kaip rodo pavadinimas, šios lempos krenta nuo lubų iki žemės.

    

Vienas iš dažniausiai naudojamų šių LED juostų yra itin plonuose įleidžiamuose šviestuvuose, kurie greitai pakeičia įleidžiamą apšvietimą, nes šių LED šviestuvų montavimo metu nereikia tvirtinti prie lubų sijų. Nors jų pradinė kaina yra didesnė, LED lemputės yra efektyvesnės ir tarnauja daug ilgiau nei kaitrinės, fluorescencinės ar halogeninės lemputės, be to, jos gali užtikrinti jūsų konkrečiai erdvei reikalingą šiltos arba šaltos šviesos temperatūrą. Naudojant bet kokią technologiją, kai ji įsitvirtino ir jos privalumai įsitvirtina, ji tampa prieinama įvairiais namų ir komercinio apšvietimo variantais.

 

Šviesos diodai

    

Šviesos diodai taip pat nukreipia šviesą tam tikra kryptimi, skirtingai nei įprastos lemputės, kurios skleidžia šviesą ir šilumą visomis kryptimis (kadangi šviesos diodai montuojami ant lygaus paviršiaus, jie skleidžia ne sferinę, o pusrutulio formą). LED lemputės sunaudoja apie 50 % mažiau energijos nei tradicinės kaitrinės, fluorescencinės ir halogeninės lemputės, todėl žymiai sutaupomos energijos sąnaudos, ypač patalpose, kuriose apšvietimas dega ilgą laiką. LED technologija užtikrina ryškų apšvietimą sunaudodama tik dalį elektros energijos, kurią sunaudoja kaitrinės lemputės.

    

Kadangi lempų ir šviestuvų pirkimo kaina ir toliau mažėja, vis daugiau verslo lyderių, atsižvelgdami į daugybę pranašumų, palyginti su tradicinėmis technologijomis, savo apšvietimo sistemas nori modifikuoti šviesos diodais. Dėl ilgesnės eksploatavimo trukmės šviesos diodai gali sumažinti darbo sąnaudas keičiant lempas komercinėje aplinkoje, todėl sumažėja apšvietimo sistemos priežiūros išlaidos. Skirtingai nei kaitrinės lempos, šviesos diodai „neperdega“ ir nesugenda, laikui bėgant tiesiog blunka.

    

Kai kuriuos šviesos diodus galima pritemdyti iki 10 % šviesos srauto, o dauguma liuminescencinių lempų pasiekia tik 30 % viso ryškumo. Galite pakeisti 84 vatų liuminescencinę lempą 34 vatų LED lempute ir vis tiek gauti tą patį šviesos lygį. Norėdami apšviesti kambarį, kaitrinė lempa gali sunaudoti 60 W elektros energijos, o LED lempa pagamins tiek pat šviesos, sunaudodama apie 10 W.

 

Energijos vartojimo efektyvumas

    

Energijos vartojimo efektyvumas yra vienas didžiausių LED apšvietimo privalumų, tačiau maža priežiūra yra dar vienas didelis pliusas. Lyginant su tradiciniu apšvietimu, šviesos diodai yra 80-90% efektyvesni. Kitas svarbus LED apšvietimo aspektas yra tai, kad jis neperkaista, nes šiluma yra išsklaidoma per diodo ir šilumos šalinimo struktūrą, o fluorescencinės, halogeninės ir CFL lemputės sukuria daug spinduliuojamos šilumos. Šis LED šviestuvas pasižymi tam tikru atsparumu drėgmei, o tai reiškia, kad jį galima montuoti patalpose, kuriose yra daug drėgmės arba kur retkarčiais apsitaškia vanduo, pavyzdžiui, vonios kambariuose ar virtuvėse.

    

Šio tipo LED lubų šviestuvas ne tik suteiks gausų aplinkos apšvietimą, bet ir suteiks vizualinio įdomumo per šešėlius. LED lubų šviestuvas su žalvario akcentais ir opaliniu difuzoriumi gali suteikti bet kuriai erdvei amžiaus vidurio stiliaus atspalvį ir išties pagyvinti tamsų kambarį. Tradiciškesnei erdvei geriausias pasirinkimas būtų idealių klasikinių charakteristikų LED lubinis šviestuvas, suteikiantis pakankamai šviesos net ir dideliam kambariui. Svetainėje, kurioje dera klasika ir modernumas, ryškus LED lubų šviestuvas yra drąsus pasirinkimas.

    

Rinkoje yra įvairių tipų lubinių šviestuvų, skirtų jūsų namų kambariams papuošti įvairių spalvų, formų ir modelius, atitinkančius jūsų biudžetą. Geriausias LED lubinis šviestuvas jūsų namams priklauso nuo šviestuvo tipo ir tinkamiausio šviesumo patalpai; pavyzdžiui, virtuvėms ir vonios kambariams paprastai reikia ryškesnio apšvietimo nei šeimyniniams ir miegamiesiems. Tikimės, kad perskaitę kiekvieno apšvietimo tipo privalumus ir trūkumus, galėsite sutelkti dėmesį į tipą, kuris geriausiai tinka jūsų erdvei.

 

Krištolinio apšvietimo gamintojai

    

Turėdami pirmaujančio krištolo apšvietimo gamintojo patirtį, nustatėme LED lubinių šviestuvų ir šviestuvų privalumus ir trūkumus. Savo gyvenamojoje erdvėje galite rinktis iš elegantiškų LED rutulinių pakabukų arba nesenstančio sietyno, kuris apšvies visas progas po stogu.

    

LED technologijos lankstumas reiškia, kad galite rasti bet kokio tipo apšvietimo įrangą – nuo ​​LED sietynų ir sietynų iki žemo profilio lubų šviestuvų. Tai vis dar gera idėja, tačiau taip pat galite įsigyti LED lubinį šviestuvą, kuris skleidžia šviesą be viso dydžio LED lemputės. Jei perkate LED šviestuvus tokiu būdu, jie gali būti pritemdomi, todėl jei ieškote šios funkcijos, įsitikinkite, kad ant pakuotės/instrukcijos jie tikrai pritemdomi. Dabar beveik bet kurioje parduotuvėje galite lengvai įsigyti LED šviestuvus su standartiniais reguliatoriais.

    

„Hykolity“ LED lemputę galite prijungti prie reguliatoriaus jungiklio, kad sutaupytumėte energijos, kai jums nereikia daug šviesos. Ši šviesa sukuria 100 vatų kaitrinės lempos ryškumą, sunaudodama tik 15 vatų elektros.

 

Pabaigai

    

LED lubiniai šviestuvai nuo pradžios iki pabaigos skleidžia vienodo dažnio šviesą. Naudojami kaip lubiniai šviestuvai jūsų namuose sukurs kitokį vaizdą, o ant stogo jie taps stilingi be papildomo ryškumo. Skirtingai nuo fluorescencinių lempų, LED lubos gali iš karto pasiekti visą ryškumą be jokio įšilimo. Juos galima vientisai integruoti su lubų plytelėmis arba pakabinti ant lubų, kad būtų sukurtas plūduriuojančių šviesos juostų efektas. Plačiau elempos.lt.

Kaip vertintumėte šį straipsnį?

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Įvertinimų dar nėra. Būkite pirmas!

Susiję Įrašai

Verslas
Taip Pat Skaitykite